Belofte raadsleden

Ons gebrek aan langetermijnvisie is misschien wel de oorzaak van de grote problemen en opgaven van deze tijd.

Wij roepen gemeenteraadsleden van alle gemeenten op om ook de belangen van jongeren, kinderen en toekomstige generaties te behartigen. 

Dit project is een initiatief van het Ministerie van de Toekomst in samenwerking met de Sociaal Creatieve Raad, Stadmakers, het Lab Toekomstige Generaties en The Turn Club.

Verklaring

Hierbij beloof ik, gemeenteraadslid of lid van het college van B&W, dat ik niet alleen de belangen van mijn kiezers en mijn partij of achterban behartig, maar ook die van alle jongeren, kinderen en toekomstige generaties van mijn gemeente of stadsdeel. Ik ga mijn best doen dit met andere raadsleden in mijn gemeente op te pakken.



    Deze oproep is getekend door

    naamdatum getekend
    1: Cindy Ras
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Nederweert
    19 januari om 23:22
    2: Marieke Manders
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Nederweert
    20 januari om 12:30
    3: Jos van Drogen
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Hilversum
    24 januari om 09:34
    4: Sebastiaan Hexspoor
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks Hilversum te Hilversum
    24 januari om 09:30
    5: Henriette Bijl
    Kandidaat raadslid voor Hilversums Lokaal Belang te Hilversums
    24 januari om 09:29
    6: Lex van Waarden
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Hilversum
    24 januari om 10:21
    7: Jacqueline Kalk
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Hilversum
    24 januari om 12:12
    8: Rob Docter
    Kandidaat raadslid voor Democraten Hilversum te Hilversum
    24 januari om 13:57
    9: Michiel J. den Boer
    Kandidaat raadslid voor D66 te Hilversum
    24 januari om 16:27
    10: Olaf Streutker
    Kandidaat raadslid voor CDA Hilversum te Hilversum
    24 januari om 19:52
    11: Mathijs van Beusekom
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Landsmeer
    25 januari om 22:20
    12: Eric Knibbe
    Kandidaat raadslid voor CDA te Landsmeer
    25 januari om 23:15
    13: Gerben van Voorden
    Kandidaat raadslid voor CDA Hilversum te Hilversum
    26 januari om 11:02
    14: Hub Hodinius
    Kandidaat raadslid voor Lokaal Actief Simpelveld te Simpelveld
    27 januari om 10:34
    15: Jeroen Passet
    Kandidaat raadslid voor PvdA/GroenLinks te De Ronde Venen
    28 januari om 13:41
    16: Edo de Bakker
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Terschelling
    30 januari om 11:20
    17: Luud Schoonen
    Kandidaat raadslid voor Leefbaar Simpelveld te Simpelveld
    30 januari om 13:55
    18: Koll jongen
    Kandidaat raadslid voor Leefbaar Simpelveld te Simpelveld
    30 januari om 13:53
    19: Frans Ortmans
    Kandidaat raadslid voor Leefbaar Simpelveld te Simpelveld
    30 januari om 17:26
    20: Rick Kisters
    Kandidaat raadslid voor Leefbaar Simpelveld te Simpelveld
    30 januari om 21:41
    21: Ton grootheest
    Kandidaat raadslid voor Leefbaar Simpelveld te Simpelveld
    31 januari om 11:13
    22: Mazen El-Kara
    Kandidaat raadslid voor Klimaat Actie NU te Leiden
    31 januari om 12:36
    23: Pepijn Zwanenberg
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Utrecht
    31 januari om 12:06
    24: Julia Kleinrensink
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Utrecht
    31 januari om 13:46
    25: Thijs Gulpen
    Kandidaat raadslid voor Leefbaar Simpelveld te Simpelveld
    31 januari om 18:06
    26: Maarten van Heuven
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    02 februari om 14:23
    27: Lisanne Snippe
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    02 februari om 14:27
    28: Louise de Vries
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    02 februari om 14:54
    29: Saskia Oskam
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    02 februari om 14:17
    30: Anjo Travaille
    Kandidaat raadslid voor PvdD te Utrecht
    02 februari om 15:33
    31: Willem van der Steeg
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    02 februari om 15:07
    32: Ron van Wonderen
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    02 februari om 15:59
    33: Erik Strandstra
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    02 februari om 16:54
    34: Christine Kuiper
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    02 februari om 16:22
    35: Sebastiaan van Pruissen
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    02 februari om 18:03
    36: René van der Kruk
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    02 februari om 19:29
    37: Caro Engels
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    02 februari om 19:05
    38: Jolande Baudet-Kors
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrechtse Heuvelrug
    04 februari om 08:36
    39: Paul Blom
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrechtse Heuvelrug
    04 februari om 08:39
    40: Vincent Koerse
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Waterland
    04 februari om 14:28
    41: Remmelt Kielstra
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrechtse Heuvelrug
    04 februari om 22:59
    42: Natanja Vreugdenhil
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Amersfoort
    04 februari om 23:50
    43: Diane van Diemen
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    05 februari om 18:07
    44: Donna Stolwijk
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    05 februari om 18:59
    45: Lennart van der Burg
    Kandidaat raadslid voor D66 te Utrechtse Heuvelrug
    06 februari om 20:36
    46: Dorien Schults
    Kandidaat raadslid voor D66 UH te Utrechtse Heuvelrug
    06 februari om 22:07
    47: Marc Newsome
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid te Leiden
    07 februari om 19:57
    48: Martijn Otten
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Leiden
    07 februari om 20:29
    49: Sam Groenendijk
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Arnhem
    07 februari om 20:49
    50: Ria de Vries
    Kandidaat raadslid voor PvdA Arnhem te Arnhem
    07 februari om 22:07
    51: Emma van Bree
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Leiden
    07 februari om 22:27
    52: Tom Lievense
    Kandidaat raadslid voor PvdA/GroenLinks Veere te Veere
    07 februari om 23:41
    53: Ahmet Kargin
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Leiden
    08 februari om 08:45
    54: Eric Krijgsman
    Kandidaat raadslid voor D66 te Leiden
    08 februari om 08:52
    55: Arie van Vliet
    Kandidaat raadslid voor PvdA/GroenLinks te Veere
    08 februari om 09:56
    56: Giovanni Visser
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Arnhem
    08 februari om 11:05
    57: EllyvanDijck
    Kandidaat raadslid voor Pvda te Venray
    08 februari om 17:34
    58: Martin Lentink
    Kandidaat raadslid voor Pro'98 te Barneveld
    08 februari om 21:22
    59: Noud Roelen
    Kandidaat raadslid voor SP te Arnhem
    09 februari om 15:07
    60: Wiel Weijers
    Kandidaat raadslid voor SAMEN1Simpelveld te Simpelveld
    09 februari om 20:58
    61: Melanie Oderwald-Ruijsbroek
    Kandidaat raadslid voor D66 te Delft
    09 februari om 23:05
    62: Saskia van Altena
    Kandidaat raadslid voor D66 Woerden te Woerden
    09 februari om 23:42
    63: Romano Boshove
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Hardenberg
    10 februari om 00:31
    64: Deborah Honings
    Kandidaat raadslid voor Samen 1 te Simpelveld
    10 februari om 11:39
    65: Rick Prumpeler
    Kandidaat raadslid voor Samen1 Simpelveld te Simpelveld
    10 februari om 12:59
    66: Ivo van Spronsen
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks (Lijst 2, plek 7) te Leiden
    10 februari om 17:40
    67: Wendy Frigge
    Kandidaat raadslid voor Lokaal Wassenaar te Wassenaar
    10 februari om 20:57
    68: Lotte van den Heuvel
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Den Haag
    11 februari om 09:27
    69: Willem van Prooijen
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Den Haag
    11 februari om 10:09
    70: Maria Bellekom-Vogels
    Kandidaat raadslid voor Lokaal Wassenaar te Wassenaar
    11 februari om 11:23
    71: Annemarie de Raad
    Kandidaat raadslid voor Lokaal Wassenaar te Wassenaar
    11 februari om 13:43
    72: Jan Prins
    Kandidaat raadslid voor Lokaal Wassenaar te Wassenaar
    11 februari om 14:52
    73: Pieter van der Drift
    Kandidaat raadslid voor Lokaal Wassenaar te Wassenaar
    11 februari om 15:10
    74: Jeroen Gankema
    Kandidaat raadslid voor Lokaal Wassenaar te Wassenaar
    11 februari om 15:59
    75: Henk de Vries
    Kandidaat raadslid voor Lokaal Wassenaar te Wassenaar
    11 februari om 17:47
    76: Simen Hofman
    Kandidaat raadslid voor SAM Waadhoeke te Waadhoeke
    12 februari om 12:01
    77: Hanna van der Werff
    Kandidaat raadslid voor SAM waadhoeke te Waadhoeke
    12 februari om 12:36
    78: Lieke Schmeitz
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid te Stein
    12 februari om 13:27
    79: René de Vries
    Kandidaat raadslid voor SAM Waadhoeke te Waadhoeke
    12 februari om 15:59
    80: José Ie
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Stein
    12 februari om 16:03
    81: Wilfried Jellema
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Smallingerland
    13 februari om 11:17
    82: maarten noordhoff
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Smallingerland
    13 februari om 12:18
    83: Hanneke Schmeets
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Den Haag
    13 februari om 16:05
    84: Frank-Juriën Dam
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Utrecht
    13 februari om 22:12
    85: Ine Kamp
    Kandidaat raadslid voor ChristenUnie Zutphen-Warnsveld te Zutphen
    14 februari om 12:49
    86: Laura Werger
    Kandidaat raadslid voor VVD Zutphen-Warnsveld te Zutphen
    15 februari om 10:33
    87: René hissink
    Kandidaat raadslid voor Vvd te Zutphen
    15 februari om 16:42
    88: Hanneke Willemstein
    Kandidaat raadslid voor GBSV Chaam te Alphen-Chaam
    16 februari om 13:48
    89: Eileen Samshuijzen
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Den Bosch
    16 februari om 13:24
    90: Sybrand de Vries
    Kandidaat raadslid voor Lijsttrekker (D66 Aalsmeer) te Aalsmeer
    16 februari om 14:52
    91: Olivia Butterman
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Amersfoort
    16 februari om 14:13
    92: Leia Pickkers
    Kandidaat raadslid voor Onafhankelijke Partij Alkmaar te ALKMAAR
    16 februari om 14:05
    93: Paredes
    Kandidaat raadslid voor Beter voor Rijswijk te Rijswijk
    16 februari om 14:24
    94: Marianne van de Poll
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de dieren te Alkmaar
    16 februari om 15:36
    95: Jeroen Trommel
    Kandidaat raadslid voor CDA te RHENEN
    16 februari om 15:56
    96: Kees Hoendervangers
    Kandidaat raadslid voor Roosendaalse Lijst te Roosendaal
    16 februari om 16:52
    97: Michael Kalthoff
    Kandidaat raadslid voor D66 te Roermond
    16 februari om 16:06
    98: Eric de Regt
    Kandidaat raadslid voor VLP Roosendaal te Roosendaal
    16 februari om 16:12
    99: Cock de Jong
    Kandidaat raadslid voor Algemeen Ouderen Verbond te Schiedam
    16 februari om 17:39
    100: Daniël van Schijndel
    Kandidaat raadslid voor CDA te Asten
    16 februari om 18:26
    101: John Bankers
    Kandidaat raadslid voor CDA te Asten
    16 februari om 18:38
    102: Patricia Verbakel
    Kandidaat raadslid voor Algemeen Belang te Asten
    16 februari om 18:17
    103: Roy Haak
    Kandidaat raadslid voor WijApeldoorn te Apeldoorn
    16 februari om 18:48
    104: Annet van Riel
    Kandidaat raadslid voor Pro Scherpenzeel te Scherpenzeel (GLD)
    16 februari om 19:23
    105: Kay Beek
    Kandidaat raadslid voor CDA Roermond te Roermond
    16 februari om 19:01
    106: Natalya Roelofs
    Kandidaat raadslid voor Leefbaar Ridderkerk te Ridderkerk
    16 februari om 20:48
    107: Hans de Jong
    Kandidaat raadslid voor SP te Schouwen-Duiveland
    16 februari om 20:28
    108: Yorick Haan
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Schiedam
    16 februari om 21:40
    109: Ingrid de Vries Weij
    Kandidaat raadslid voor Harlinger Belang, Wijnaldum en Midlum te Harlingen
    16 februari om 22:30
    110: Dylan Lennox Bakker
    Kandidaat raadslid voor Amsterdam BIJ1 te Amsterdam Zuidoost
    17 februari om 01:50
    111: Lex Ruyssenaars
    Kandidaat raadslid voor Respect Almere te Almere
    17 februari om 07:37
    112: Lynn Rulkens
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid te Roermond
    17 februari om 09:50
    113: Emiel Bottenheft
    Kandidaat raadslid voor BIJ1 te Amsterdam
    17 februari om 09:12
    114: Naomi Kempenaar
    Kandidaat raadslid voor Bij1 te Amsterdam Zuid oost
    17 februari om 10:13
    115: Mark Eijbaard
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid te Baarn
    17 februari om 11:12
    116: Henny Keereweer
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Schouwen-Duiveland
    17 februari om 11:56
    117: Petri d'Anjou
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid te Zierikzee
    17 februari om 11:20
    118: Charlie Helmijr
    Kandidaat raadslid voor BIJ1 te Amsterdam
    17 februari om 11:32
    119: Arie Kooijman
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Barendrecht
    17 februari om 11:43
    120: Marcel Vonk
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Utrecht
    17 februari om 12:12
    121: Fred Claasen
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Utrecht
    17 februari om 12:45
    122: Monique van Zwieten
    Kandidaat raadslid voor D66 te Son en Breugel
    17 februari om 13:33
    123: Rian Govers - Gabriëls
    Kandidaat raadslid voor Lokaal Realisme te Bergen op Zoom
    17 februari om 13:07
    124: Danny Stierman
    Kandidaat raadslid voor Slydregt.NU te Sliedrecht
    17 februari om 13:40
    125: Mark Jongeneel
    Kandidaat raadslid voor Slydregt.NU te Sliedrecht
    17 februari om 13:19
    126: Michiel van den Busken
    Kandidaat raadslid voor Partij Ons Dorp te Bergen NH
    17 februari om 13:26
    127: Karel Fiseler
    Kandidaat raadslid voor Democraten Beverwijk te Beverwijk
    17 februari om 14:56
    128: Janneke Van de laak
    Kandidaat raadslid voor VPB (Vooruitstrevende Partij Baarle) te Baarle-Nassau
    17 februari om 14:50
    129: Ilja Jonk
    Kandidaat raadslid voor CDA te Alkmaar
    17 februari om 14:37
    130: Nancy Kaufmann
    Kandidaat raadslid voor Stadspartij te Sittard-Geleen
    17 februari om 14:11
    131: Fred Daamen
    Kandidaat raadslid voor Partij Hoensbroeks Belang te Heerlen
    17 februari om 14:37
    132: Alexandra Otto
    Kandidaat raadslid voor D66 te Bergen NH
    17 februari om 15:54
    133: Tim de Kroon
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Culemborg
    17 februari om 15:22
    134: Sander van der Goes
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Nijmegen
    17 februari om 15:05
    135: Ties de Ruijter
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Soest
    17 februari om 15:53
    136: Tom Bogers
    Kandidaat raadslid voor Groen Links te Bergen op Zoom
    17 februari om 16:30
    137: Carla Kabamba
    Kandidaat raadslid voor BIJ1 te AMSTERDAM
    17 februari om 16:56
    138: Julia Matser
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te UTRECHT
    17 februari om 16:59
    139: Silke Zwart
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Zeist
    17 februari om 16:29
    140: Mark Hoefnagels
    Kandidaat raadslid voor PvdA-GroenLinks Halderberge te Halderberge
    17 februari om 17:26
    141: Judith Keessen
    Kandidaat raadslid voor Absoluut Aalsmeer te Aalsmeer
    17 februari om 17:17
    142: René Segers-Hoogendoorn
    Kandidaat raadslid voor CDA te Rotterdam
    17 februari om 17:58
    143: Mahaar Fattal
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Utrecht
    17 februari om 17:47
    144: Claudia van Domburgh
    Kandidaat raadslid voor PvdA-GroenLinks te Halderberge
    17 februari om 17:43
    145: Job Nijssen
    Kandidaat raadslid voor Beeselse Lijst te Beesel
    17 februari om 17:32
    146: Jan Dirk van der Borg
    Kandidaat raadslid voor CDA te Apeldoorn
    17 februari om 17:43
    147: Tissa van de Wege - van der Does de Bye
    Kandidaat raadslid voor Echt voor Ridderkerk te Ridderkerk
    17 februari om 17:23
    148: Sanne van Keulen
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Amsterdam
    17 februari om 18:42
    149: Andy Struikenkamp
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Hellendoorn
    17 februari om 18:23
    150: Anja Aarnoudse
    Kandidaat raadslid voor SP Terneuzen te Terneuzen
    17 februari om 18:48
    151: Jerke Setz
    Kandidaat raadslid voor ChristenUnie te Assen
    17 februari om 18:04
    152: Martijn van den Heuvel
    Kandidaat raadslid voor D66 te Baarn
    17 februari om 19:35
    153: John Voets
    Kandidaat raadslid voor 50PLUS te Bergen op Zoom
    17 februari om 19:56
    154: Nadja Siersema - Orsel
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Stadskanaal
    17 februari om 19:37
    155: Marlyn Neeleman-Malawau
    Kandidaat raadslid voor D66 te Krimpen aan den IJssel
    17 februari om 19:54
    156: Dirk van Dam
    Kandidaat raadslid voor Socialistische Partij (SP) te Helmond
    17 februari om 19:19
    157: Ceciel Verlijsdonk-van de Kerkhof
    Kandidaat raadslid voor Socialistische Partij te HELMOND
    17 februari om 19:39
    158: Rick Rijpers
    Kandidaat raadslid voor Groenlinks te Helmond
    17 februari om 19:42
    159: Daan Noordanus
    Kandidaat raadslid voor VVD te Uithoorn
    17 februari om 20:40
    160: Tommie Niessen
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Helmond
    17 februari om 20:24
    161: Martine van Schaik
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Leiden
    17 februari om 20:12
    162: Jeroen Brink
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Uithoorn
    17 februari om 21:43
    163: Hein Korthouwer
    Kandidaat raadslid voor CDA Heiloo te Heiloo
    17 februari om 21:33
    164: Judith Klostermann
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Ede
    17 februari om 21:49
    165: Christine Stille
    Kandidaat raadslid voor LGN te Noordenveld
    17 februari om 21:29
    166: Nienke Overvliet
    Kandidaat raadslid voor CDA te Rheden
    17 februari om 21:46
    167: Liesbeth Boersen
    Kandidaat raadslid voor De Blaricumse Partij te Blaricum
    17 februari om 21:19
    168: Bert van Sas
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Helmond
    17 februari om 21:37
    169: Christine Eskes
    Kandidaat raadslid voor CDA te Rotterdam
    17 februari om 21:45
    170: Sean van Zon
    Kandidaat raadslid voor D66 te Roosendaal
    17 februari om 22:06
    171: Harold Koster
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Bloemendaal
    17 februari om 22:55
    172: Niels Dauven
    Kandidaat raadslid voor Algemeen belang te Valkenburg aan de Geul
    17 februari om 22:15
    173: Sierd Vegelin
    Kandidaat raadslid voor GemeenteBelangen Achtkarspelen (GBA) te Achtkarspelen
    17 februari om 22:35
    174: Steven van der Heijden
    Kandidaat raadslid voor PvdA-GroenLinks Best te Best
    17 februari om 22:20
    175: Edwin Cnossen
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Súdwest-Fryslân
    17 februari om 22:48
    176: Jacomijn Baart
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te De Bilt
    17 februari om 23:22
    177: Patrick Robben
    Kandidaat raadslid voor Dorpsbelangen Bergen Limburg te Bergen L
    18 februari om 00:27
    178: Pim van de Veerdonk
    Kandidaat raadslid voor Lokaal De Bilt (Lijst 1) te De Bilt
    18 februari om 00:54
    179: Leyla Ummels Çavu?o?lu
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te De Bilt
    18 februari om 07:41
    180: Lydia Kramer-Blansjaar
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Ridderkerk
    18 februari om 08:28
    181: Yentl van Velthoven
    Kandidaat raadslid voor Ons Dorp te Gemeente Bergen
    18 februari om 08:45
    182: Paul Witteman
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Teylingen
    18 februari om 08:21
    183: Mark Klerks
    Kandidaat raadslid voor D66 te Heeze-Leende
    18 februari om 08:13
    184: Peter Lam
    Kandidaat raadslid voor D66 te Beuningen
    18 februari om 08:44
    185: Reinier Stroo
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Utrecht
    18 februari om 08:32
    186: Gert Dijkstra
    Kandidaat raadslid voor EenUtrecht te Utrecht
    18 februari om 09:26
    187: Chris Jacobs
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Heeze - Leende
    18 februari om 09:29
    188: Corrie Bergstra-Veldhuis
    Kandidaat raadslid voor FNP te Súdwest-Fryslân
    18 februari om 09:14
    189: Jos Verdurmen
    Kandidaat raadslid voor TOP/ Gemeentebelangen te Terneuzen
    18 februari om 09:33
    190: Martijn van Schaik
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Bergen op Zoom
    18 februari om 10:03
    191: Bert Homan
    Kandidaat raadslid voor VVD Assen te Assen
    18 februari om 10:34
    192: Eefje Joosten
    Kandidaat raadslid voor VVD te Sittard-Geleen
    18 februari om 10:46
    193: Rodney Swelsen
    Kandidaat raadslid voor D66 Beekdaelen te Beekdaelen
    18 februari om 11:23
    194: Bjorn Rommens
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid (PvdA) te Roosendaal
    18 februari om 11:12
    195: Mishael van Luipen
    Kandidaat raadslid voor VVD te Stichtse Vecht
    18 februari om 11:28
    196: Iwan Dienjes
    Kandidaat raadslid voor Lijst Pim Fortuyn Breda te Breda
    18 februari om 12:12
    197: Koos Dijkstra
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid te Tynaarlo
    18 februari om 12:10
    198: Jaco Verstappen
    Kandidaat raadslid voor Lijst Pim Fortuyn Breda te Breda
    18 februari om 12:28
    199: Dirk Koelewijn
    Kandidaat raadslid voor CAP dorpspartij te BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    18 februari om 12:29
    200: Mario van Doorne
    Kandidaat raadslid voor Mì Hellemonders te Helmond
    18 februari om 12:53
    201: Roxanne Borgman
    Kandidaat raadslid voor Socialistische Partij (SP) te Alkmaar
    18 februari om 12:40
    202: Jolanda Kampert
    Kandidaat raadslid voor MI HELLEMONDERS te Helmond
    18 februari om 12:14
    203: Yolande van der Veer
    Kandidaat raadslid voor D66 te Heeze
    18 februari om 12:00
    204: Robert Klaassen
    Kandidaat raadslid voor CDA Hattem te Hattem
    18 februari om 12:54
    205: Homayoen Madad
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Breda
    18 februari om 13:43
    206: Marie-Jose Luttikholt
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Hengelo
    18 februari om 13:25
    207: Inge Verdaasdonk
    Kandidaat raadslid voor SP te Breda
    18 februari om 13:15
    208: Nadir Baali
    Kandidaat raadslid voor Progressief Samen te Steenbergen NB
    18 februari om 13:54
    209: Naima el Azzouzi
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Roosendaal
    18 februari om 13:04
    210: Theo Müller-Königkrämer
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Heumen
    18 februari om 13:13
    211: Jauharina Oelfke - ten seldam
    Kandidaat raadslid voor VVD te Hendrik-Ido-Ambacht
    18 februari om 13:55
    212: Vincent Mulder
    Kandidaat raadslid voor SP te Hengelo
    18 februari om 13:05
    213: Paul de Jong
    Kandidaat raadslid voor SHOUT! te Breda
    18 februari om 13:37
    214: Christian Villee
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Roosendaal
    18 februari om 13:55
    215: Gerard Vennegoor
    Kandidaat raadslid voor SP te Hengelo
    18 februari om 14:23
    216: John Kusters
    Kandidaat raadslid voor Progressief AKkoord (PAK) Brunssuk te Brunssum
    18 februari om 14:45
    217: Edwin Göbbels
    Kandidaat raadslid voor Democraten Hilversum te Hilversum
    18 februari om 14:40
    218: Alex ten Westeneind
    Kandidaat raadslid voor LOKAAL! te Berg en Dal
    18 februari om 15:50
    219: Ank de Groot-Slagter
    Kandidaat raadslid voor RijnGouweLokaal te Alphen aan den Rijn
    18 februari om 15:56
    220: SAID duale
    Kandidaat raadslid voor Sociaal Terneuzen te Terneuzen
    18 februari om 15:42
    221: Jan Engels
    Kandidaat raadslid voor D66 te Bronckhorst
    18 februari om 15:27
    222: Atie de Bruijn
    Kandidaat raadslid voor PvdA/GroenLinks te Twenterand
    18 februari om 15:20
    223: Martien van den Hoven
    Kandidaat raadslid voor Mi Hellemonders te Helmond
    18 februari om 16:26
    224: Hilde de Hoog
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Hillegom
    18 februari om 16:27
    225: Cor Duinmaijer
    Kandidaat raadslid voor CDA te Uitgeest
    18 februari om 16:59
    226: Giel van Dam
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Utrecht
    18 februari om 16:57
    227: Maurits Huisman
    Kandidaat raadslid voor VVD #6 te Rijswijk
    18 februari om 16:52
    228: Herbie Guldenaar
    Kandidaat raadslid voor MI Hellemonders te Helmond
    18 februari om 16:05
    229: Ronald Fransen
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Aalseer
    18 februari om 16:14
    230: Hugo Maas
    Kandidaat raadslid voor PRO5 te Bladel
    18 februari om 16:31
    231: Marco Dijkstra
    Kandidaat raadslid voor VVD te Rijswijk
    18 februari om 17:29
    232: Henny van den Born
    Kandidaat raadslid voor ChristenUnie te Tynaarlo
    18 februari om 17:35
    233: André De Visser
    Kandidaat raadslid voor D66 te Hof van Twente
    18 februari om 17:56
    234: Chris Swaanen
    Kandidaat raadslid voor PRO5 te Bladel
    18 februari om 17:55
    235: Dick van Egmond
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Hillegom
    18 februari om 17:58
    236: Loek Dijkman
    Kandidaat raadslid voor CDA Beverwijk te Beverwijk
    18 februari om 17:07
    237: Leon Pillich
    Kandidaat raadslid voor D66 te Heumen
    18 februari om 17:56
    238: Sascha van der Vijver
    Kandidaat raadslid voor Voor Tilburg te Tilburg
    18 februari om 18:27
    239: Tamara Sijogo
    Kandidaat raadslid voor Voor tilburg te TILBURG
    18 februari om 18:06
    240: Rob Beeren
    Kandidaat raadslid voor PRO5 te Bladel
    18 februari om 18:56
    241: Ike Roetman
    Kandidaat raadslid voor ChristenUnie-SGP te Stichtse Vecht
    18 februari om 18:58
    242: Lars Ruiter
    Kandidaat raadslid voor Onafhankelijk Hollands Kroon te Hollands Kroon
    18 februari om 19:48
    243: Petra Ackermans
    Kandidaat raadslid voor Kies Bewust Lokaal te Zutphen
    18 februari om 19:07
    244: Anton menkveld
    Kandidaat raadslid voor Kies bewust lokaal te Zutphen
    18 februari om 19:45
    245: Diede Michiels
    Kandidaat raadslid voor Pro5 te Bladel
    18 februari om 19:18
    246: Wesley van der heijden
    Kandidaat raadslid voor D66 te Beverwijk
    18 februari om 20:53
    247: Hilma Hooijer-Everts
    Kandidaat raadslid voor Gemeentebelangen te Hoogeveen
    18 februari om 20:36
    248: Ron de Haan
    Kandidaat raadslid voor De VrijeLijst te Castricum
    18 februari om 21:44
    249: Lucia Sint Jago
    Kandidaat raadslid voor Groenlinks te Almere
    18 februari om 21:48
    250: Aafke Postma
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid te Achtkarspelen
    18 februari om 21:22
    251: Jack Hoving
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid te Achtkantige
    18 februari om 21:31
    252: Arjan Benard
    Kandidaat raadslid voor CDA te Capelle aan den IJssel
    18 februari om 22:12
    253: Yvonne Hessel
    Kandidaat raadslid voor SP te Utrecht
    19 februari om 08:08
    254: Michèle Ferrière
    Kandidaat raadslid voor Weert Lokaal te Weert
    19 februari om 09:36
    255: Joris Nijpels
    Kandidaat raadslid voor PvdA Heeze-Leende Lijst 7 te Leende
    19 februari om 09:52
    256: Fija De Baat
    Kandidaat raadslid voor Constructief Hoeksche Waard te Hoeksche Waard
    19 februari om 09:42
    257: Theo Coskun
    Kandidaat raadslid voor SP te Rotterdam
    19 februari om 10:31
    258: Gerie Ebeltjes
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Veendam
    19 februari om 10:07
    259: Lisette Zwart-Boonstra
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Veendam
    19 februari om 10:48
    260: Gerard Brinkman
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Castricum
    19 februari om 10:31
    261: Werner de Jong
    Kandidaat raadslid voor Constructief Hoeksche Waard te Hoeksche Waard
    19 februari om 11:03
    262: Mitchell Boers
    Kandidaat raadslid voor VVD te Hengelo
    19 februari om 11:34
    263: Janneke Idsenga
    Kandidaat raadslid voor D66 te Heumen
    19 februari om 11:34
    264: Ria Haan
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Assen
    19 februari om 12:30
    265: ilse van bommel
    Kandidaat raadslid voor PGA lijst 4 nr.5 te asten
    19 februari om 12:39
    266: Marjo Stevens
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks-PvdA Heusden te Heusden
    19 februari om 12:17
    267: Tom van Lamoen
    Kandidaat raadslid voor Amersfoort voor Vrijheid te Amersfoort
    19 februari om 13:51
    268: Johan Zijlstra
    Kandidaat raadslid voor Amersfoort voor vrijheid te Amersfoort
    19 februari om 14:43
    269: Jan Smits
    Kandidaat raadslid voor VVD te Tynaarlo
    19 februari om 15:44
    270: Helma Oostelbos
    Kandidaat raadslid voor SP te Tilburg
    19 februari om 16:25
    271: Wilma de bruin
    Kandidaat raadslid voor MOEDD te Dordrecht
    19 februari om 16:33
    272: Joris van Dam
    Kandidaat raadslid voor PvdA/GroenLinks te Son en Breugel
    19 februari om 17:45
    273: Niek Geraedts
    Kandidaat raadslid voor namens Demokraten Swalmen te Roermond
    19 februari om 18:15
    274: Leo Jansen
    Kandidaat raadslid voor DGH te Heumen
    19 februari om 19:33
    275: Eize Hoomoedt
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Westerwolde
    19 februari om 22:19
    276: Lisa Overmars
    Kandidaat raadslid voor D66 te Amersfoort
    19 februari om 23:28
    277: Larry Köster
    Kandidaat raadslid voor D66 Krimpen aan den IJssel te Krimpen aan den IJssel
    20 februari om 08:40
    278: Sjef van der Touw
    Kandidaat raadslid voor de Roosendaalse Lijst te Roosendaal
    20 februari om 08:32
    279: Marcella van der Heijde-Keijzer
    Kandidaat raadslid voor CDA te Ridderkerk
    20 februari om 09:49
    280: N.T. Heikamp MBA
    Kandidaat raadslid voor VVD te Tynaarlo
    20 februari om 09:47
    281: Sylvia de Boer
    Kandidaat raadslid voor Amersfoort voor Vrijheid te Amersfoort
    20 februari om 10:11
    282: Michiel Beenen
    Kandidaat raadslid voor VVD te Sittard-Geleen
    20 februari om 11:37
    283: Chris de Boer
    Kandidaat raadslid voor VVD Sittard-Geleen te Sittard
    20 februari om 11:51
    284: Arjan Gelder
    Kandidaat raadslid voor Hart Voor Vrijheid te Alkmaar
    20 februari om 11:43
    285: Miranda Rennings
    Kandidaat raadslid voor WIJ.RIJSWIJK te RIJSWIJK ZH
    20 februari om 12:32
    286: Yannick Olij
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Borger-Odoorn
    20 februari om 12:01
    287: Frans Aerdts
    Kandidaat raadslid voor D66 te Venlo
    20 februari om 12:32
    288: Hanneke Struijk-Cramer
    Kandidaat raadslid voor D66 te Baarn
    20 februari om 12:46
    289: Emin Basoglu
    Kandidaat raadslid voor SP te Rotterdam
    20 februari om 12:23
    290: Stefan Boom
    Kandidaat raadslid voor WIJ Rijswijk te Rijswijk
    20 februari om 13:03
    291: Annemarijn Oudejans
    Kandidaat raadslid voor Student & Starter te Utrecht
    20 februari om 13:41
    292: Sabrina van den Brink
    Kandidaat raadslid voor Student en Starter te Utrecht
    20 februari om 13:49
    293: Geertje Wiesenekker
    Kandidaat raadslid voor Rhenens Belang te Rhenen
    20 februari om 14:26
    294: Joyce Kramer
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Sluis
    20 februari om 14:50
    295: Daan Hooiveld
    Kandidaat raadslid voor Gemeentebelangen Borger-Odoorn te Borger-Odoorn
    20 februari om 14:55
    296: Jeroen Pomper
    Kandidaat raadslid voor SP te Hoogeveen
    20 februari om 15:36
    297: Constantijn Dolmans
    Kandidaat raadslid voor D66 te Rijswijk ZH
    20 februari om 15:03
    298: Mark Purperhart
    Kandidaat raadslid voor CDA te Zutphen
    20 februari om 15:49
    299: Ronald Blok
    Kandidaat raadslid voor VVD te Hilvarenbeek
    20 februari om 16:41
    300: Geu Sturing
    Kandidaat raadslid voor SP te Hoogeveen
    20 februari om 17:27
    301: Henri Pabst- van ‘t Slot
    Kandidaat raadslid voor Rhenens Belang te Rhenen
    20 februari om 19:57
    302: Daniël Hoven
    Kandidaat raadslid voor VVD te Sittard Geleem
    20 februari om 21:22
    303: Wouter Clement
    Kandidaat raadslid voor D66 te Teylingen
    20 februari om 22:19
    304: Donja Hoevers
    Kandidaat raadslid voor D66 te De Bilt
    21 februari om 07:55
    305: Martijn Huysmans
    Kandidaat raadslid voor D66 te De Bilt
    21 februari om 07:42
    306: Marijn Bouwmeester
    Kandidaat raadslid voor OPEN sociaal en groen te Utrechtse Heuvelrug
    21 februari om 08:58
    307: Patrick Joris
    Kandidaat raadslid voor PvdA-GroenLinks te Roerdalen
    21 februari om 08:48
    308: Nicole Lolkema
    Kandidaat raadslid voor D66 te Utrechtse heuvelrug
    21 februari om 09:44
    309: Tineke Flinterman
    Kandidaat raadslid voor D66 te Soest
    21 februari om 09:09
    310: Youri Companjen
    Kandidaat raadslid voor PvdA-GroenLinks te Roerdalen te Roerdalen
    21 februari om 10:06
    311: Mike
    Kandidaat raadslid voor SP te Werkhoven
    21 februari om 10:28
    312: Femke van Drooge
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Hilversum
    21 februari om 11:24
    313: Marieke Alberts
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Rijswijk
    21 februari om 11:46
    314: Hilde Kamminga
    Kandidaat raadslid voor VVD te Tynaarlo
    21 februari om 11:13
    315: Elbert Raadsen
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Capelle aan den IJssel
    21 februari om 12:45
    316: Bejar Taher
    Kandidaat raadslid voor D66 te Roosendaal
    21 februari om 12:54
    317: Arjan Neeleman
    Kandidaat raadslid voor D66 te Krimpen aan den IJssel
    21 februari om 12:14
    318: Patrick Cremers
    Kandidaat raadslid voor CDA te Heerlen
    21 februari om 12:58
    319: Dimph van Ruth
    Kandidaat raadslid voor SP te Heerenveen
    21 februari om 13:00
    320: Anne-Marie Mineur
    Kandidaat raadslid voor SP te De Bilt
    21 februari om 13:25
    321: Peggy Cremers
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren. te Tilburg
    21 februari om 13:03
    322: Hubert van Zanten
    Kandidaat raadslid voor D66 te Utrechtse Heuvelrug
    21 februari om 14:38
    323: Herman den Dulk
    Kandidaat raadslid voor PvOJ, Partij voor Oud en Jong te Heeze/Leende/Sterksel
    21 februari om 14:39
    324: Remko Zuidema
    Kandidaat raadslid voor D66 te Utrechtse Heuvelrug
    21 februari om 14:29
    325: Jen Ochej
    Kandidaat raadslid voor D66 te Beverwijk
    21 februari om 15:59
    326: Mark Verheul
    Kandidaat raadslid voor PRO Sliedrecht te Sliedrecht
    21 februari om 15:49
    327: Jelle van Deursen
    Kandidaat raadslid voor CDA te Asten
    21 februari om 15:42
    328: Denise Douven
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Beekdaelen
    21 februari om 16:30
    329: Sam Schwencke
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Rijswijk
    21 februari om 16:39
    330: Inga Broerse
    Kandidaat raadslid voor Volt te Amsterdam
    21 februari om 17:36
    331: Kim Top
    Kandidaat raadslid voor Volt te Amsterdam
    21 februari om 18:42
    332: Dylan Verstappen
    Kandidaat raadslid voor CDA te Asten
    21 februari om 18:58
    333: Dwayne Heuvelmans
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Tilburg
    21 februari om 18:37
    334: Stefanie Offermans
    Kandidaat raadslid voor PAK te Brunssum
    21 februari om 18:05
    335: Michiel Mulder
    Kandidaat raadslid voor Volt te Amsterdam
    21 februari om 18:35
    336: Irene Jansen - Dirkx
    Kandidaat raadslid voor Wij.Rijswijk te Rijswijk
    21 februari om 18:08
    337: Freddy de Haan
    Kandidaat raadslid voor FNP te Tytsjerksteradiel
    21 februari om 19:35
    338: Dick Poelsma
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks Beekdaelen te Beekdaelen
    21 februari om 19:00
    339: Tyas Bijlholt
    Kandidaat raadslid voor D66 te Amersfoort
    21 februari om 19:02
    340: Bernard van Gellekom
    Kandidaat raadslid voor D66 te Amersfoort
    21 februari om 20:25
    341: Carly Banas
    Kandidaat raadslid voor D66 te Amersfoort
    21 februari om 20:13
    342: Hennie van Doorn
    Kandidaat raadslid voor SP te HOOGEVEEN
    21 februari om 20:33
    343: Wouter van Schagen
    Kandidaat raadslid voor D66 Amersfoort te Amersfoort
    21 februari om 20:19
    344: Kirsten Mik
    Kandidaat raadslid voor D66 te Amersfoort
    21 februari om 21:26
    345: Tamara Kuipers
    Kandidaat raadslid voor CDA Borger-Odoorn te Borger-Odoorn
    21 februari om 21:00
    346: Maaike Moulijn
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Apeldoorn
    21 februari om 21:28
    347: Patricia van de Vijver
    Kandidaat raadslid voor CDA te Sluis
    21 februari om 21:16
    348: Luuk van der Veer
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Apeldoorn
    21 februari om 21:57
    349: Joep Peeters
    Kandidaat raadslid voor VVD Horst aan de Maas te Horst aan de Maas
    21 februari om 21:47
    350: Harmen Lindeboom
    Kandidaat raadslid voor D66 te Hilversum
    21 februari om 22:02
    351: Vincent Raithel
    Kandidaat raadslid voor PAK Brunsssum te Brunssum
    21 februari om 22:36
    352: Arjan Groters
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Apeldoorn
    21 februari om 22:04
    353: Rifat Yucel
    Kandidaat raadslid voor D66 te Amersfoort
    21 februari om 23:56
    354: Jan Thasing
    Kandidaat raadslid voor PvdD te Apeldoorn
    21 februari om 23:38
    355: Burak yilmaz
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Tilburg
    22 februari om 03:28
    356: Agnes Maassen
    Kandidaat raadslid voor D66 te Rotterdam
    22 februari om 08:34
    357: Monique Bettink-Pierik
    Kandidaat raadslid voor CDA Buren te Buren
    22 februari om 09:11
    358: Freke Schellekens
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Tilburg
    22 februari om 09:26
    359: Toine Fennis
    Kandidaat raadslid voor D66 te Midden-Groningen
    22 februari om 09:24
    360: Eke
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Apeldoorn
    22 februari om 10:08
    361: Yvonne de Carpentier
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Apeldoorn
    22 februari om 12:32
    362: Stijntje Schreurs
    Kandidaat raadslid voor Volt te Amsterdam
    22 februari om 13:58
    363: Jan Eichhorn
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Hollands Kroon
    22 februari om 15:22
    364: Peter Elferink
    Kandidaat raadslid voor ProTiel te Tiel
    22 februari om 15:58
    365: Mark Veldhuis
    Kandidaat raadslid voor PvdA/GroenLinks te Blaricum
    22 februari om 15:15
    366: Tom Wanders
    Kandidaat raadslid voor SP te de Bilt
    22 februari om 15:56
    367: Sadaf Qutbyar
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks Capelle te Capelle aan den IJssel
    22 februari om 15:52
    368: marco van tongeren
    Kandidaat raadslid voor Protiel te Tiel
    22 februari om 15:36
    369: Ton Schiltmans
    Kandidaat raadslid voor ProTiel te Tiel
    22 februari om 16:01
    370: Karin Rienstra
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Huizen
    22 februari om 16:41
    371: Niek Wijmenga
    Kandidaat raadslid voor CDA te Heiloo
    22 februari om 20:28
    372: Jacqueline Kalk
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid te Hilversum
    22 februari om 21:05
    373: Noah Brok
    Kandidaat raadslid voor DMP Heusden te Heusden
    22 februari om 21:30
    374: John Adams
    Kandidaat raadslid voor VVD te Bladel
    22 februari om 21:12
    375: Ronald de Croock
    Kandidaat raadslid voor CDA te Sluis
    23 februari om 10:34
    376: Martin van Montfort
    Kandidaat raadslid voor D66 Nederweert te Nederweert
    23 februari om 11:36
    377: Fleur Gijsen
    Kandidaat raadslid voor D66 te Nederweert
    23 februari om 11:54
    378: Remy Maessen
    Kandidaat raadslid voor D66 te Venlo
    23 februari om 12:55
    379: Tom Dragstra
    Kandidaat raadslid voor D66 te Heerlen
    23 februari om 12:50
    380: Marijke Krabbenbos
    Kandidaat raadslid voor D66 te Zaandam
    23 februari om 16:44
    381: Judith Rietdijk
    Kandidaat raadslid voor D66 te Zaanstad
    23 februari om 16:50
    382: Johan Meesters
    Kandidaat raadslid voor DMP Heusden te Heusden
    23 februari om 20:52
    383: Wim de Winter
    Kandidaat raadslid voor CDA te Teylingen
    23 februari om 20:10
    384: Caren Joosten
    Kandidaat raadslid voor DMP Heusden te Heusden
    23 februari om 20:24
    385: Corien van der Linden
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Tytsjerksteradiel
    23 februari om 21:46
    386: Gert Meijboom
    Kandidaat raadslid voor Stadspartij Zutphen Warnsveld te Zutphen
    23 februari om 21:56
    387: Richard Croonenberg
    Kandidaat raadslid voor VVD te Hoeksche waard
    23 februari om 21:11
    388: Anke Kusters
    Kandidaat raadslid voor D66 te Kaag en Braassem
    23 februari om 21:10
    389: Jeannette Vos
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Eindhoven
    24 februari om 08:31
    390: Janine Spoor
    Kandidaat raadslid voor Samen voor Asten te Asten
    24 februari om 11:47
    391: Remco Wever
    Kandidaat raadslid voor Samen voor Asten te Asten
    24 februari om 13:50
    392: Mart Smit
    Kandidaat raadslid voor SP (Socialistische Partij) te Terneuzen
    24 februari om 16:38
    393: Rieka Verbeek-Vos
    Kandidaat raadslid voor Progressief Altena te Altena
    24 februari om 18:32
    394: Jimmy Smet
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Rotterdam
    25 februari om 09:56
    395: Marloes Roerdink
    Kandidaat raadslid voor Burgerbelang te Zutphen
    25 februari om 14:43
    396: Mats Lodenstijn
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Tilburg
    25 februari om 18:50
    397: Daniël van Duijn
    Kandidaat raadslid voor LEF - Voor de Nieuwe Generatie te Amsterdam
    26 februari om 13:13
    398: Larissa Vlieger
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Rotterdam
    26 februari om 21:43
    399: Don Verhoeff
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Teylingen
    27 februari om 14:36
    400: Dirk-Joost van Hamersveld
    Kandidaat raadslid voor D66 te Amersfoort
    28 februari om 10:02
    401: Petra van den Akker
    Kandidaat raadslid voor CDA te Súdwest-Fryslân
    28 februari om 11:32
    402: Jaap Pottjewijd
    Kandidaat raadslid voor Lokaal Veenendaal te Veenendaal
    28 februari om 11:56
    403: Rutger Groot Wassink
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Amsterdam
    28 februari om 14:18
    404: Ineke Couwenberg
    Kandidaat raadslid voor CDA te Tilburg
    28 februari om 16:04
    405: Mattijs Loor
    Kandidaat raadslid voor D66 te Arnhem
    28 februari om 17:50
    406: Suzan Kemperman
    Kandidaat raadslid voor D66 te ARNHEM
    28 februari om 18:22
    407: Irfan Mohammedamin
    Kandidaat raadslid voor D66 te Arnhem
    28 februari om 18:55
    408: Joris Brandts
    Kandidaat raadslid voor D66 te Arnhem
    28 februari om 18:50
    409: Jorick Messink
    Kandidaat raadslid voor D66 te Arnhem
    28 februari om 18:16
    410: Bosz Kempink
    Kandidaat raadslid voor D66 te Arnhem
    28 februari om 18:13
    411: Ilco Bräuer
    Kandidaat raadslid voor D66 te Arnhem
    28 februari om 18:03
    412: Pelle Steigenga
    Kandidaat raadslid voor D66 te Arnhem
    28 februari om 18:16
    413: Ellen van Broekhoven
    Kandidaat raadslid voor LOKAAL! te Berg en Dal
    28 februari om 20:42
    414: A.J.M de Jong
    Kandidaat raadslid voor LOKAAL! te Berg en Dal
    28 februari om 20:25
    415: Barney Jansen
    Kandidaat raadslid voor D66 te Teylingen
    28 februari om 21:15
    416: Santi Soumpholphakdy
    Kandidaat raadslid voor D66 te Arnhem
    28 februari om 21:42
    417: Ulrike ter Braak
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Bronckhorst
    28 februari om 22:13
    418: Wilco Tilburgs
    Kandidaat raadslid voor VVD te Horst aan de Maas
    01 maart om 07:30
    419: Kees Eskes
    Kandidaat raadslid voor Dorpsbelang Renswoude te Renswoude
    01 maart om 09:19
    420: Luc Cuijpers
    Kandidaat raadslid voor VVD te Horst aan de Maas
    01 maart om 13:02
    421: Hans van de Braak
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid te Veenendaal
    01 maart om 16:33
    422: RF Dikker
    Kandidaat raadslid voor D66 te Arnhem
    01 maart om 17:21
    423: Yvonne Douven
    Kandidaat raadslid voor VVD te Horst aan de Maas
    01 maart om 23:48
    424: Dillian Hos
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Amersfoort
    02 maart om 16:22
    425: Karin Jeurink
    Kandidaat raadslid voor Partij van de Arbeid te Zutphen
    02 maart om 23:28
    426: Lodewijk Bleijerveld
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Amsterdam Noord
    03 maart om 06:13
    427: Anna Robin van Gestel
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Waalre
    03 maart om 12:41
    428: Esmee van Meer
    Kandidaat raadslid voor PvdA Leiden te Leiden
    03 maart om 14:44
    429: Stan Vergeer
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Zwolle
    03 maart om 16:50
    430: Joey Boon
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Zwolle
    03 maart om 18:28
    431: Laurens Lubbers
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Hilversum
    04 maart om 09:13
    432: Leo Kwant
    Kandidaat raadslid voor LGV te Velsen
    04 maart om 13:22
    433: Claudia Fousert-Poeder
    Kandidaat raadslid voor Groenlinks te Rotterdam
    04 maart om 15:02
    434: Wesley Pechler
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Groningen
    04 maart om 15:42
    435: Job van Meijeren
    Kandidaat raadslid voor CDA Woerden te Woerden
    04 maart om 17:29
    436: Marionne van Dongen
    Kandidaat raadslid voor CDA Veldhoven te Veldhoven
    04 maart om 17:47
    437: Jesse Luijendijk
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Almere
    04 maart om 19:22
    438: Harrie van der Meer
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Hoogeveen
    04 maart om 21:02
    439: Kevin van Hoorn
    Kandidaat raadslid voor Groenlinks te Hoogeveen
    04 maart om 21:06
    440: Ellen Boersma
    Kandidaat raadslid voor GL-PvdA te Borne
    04 maart om 22:28
    441: Bart Hekkema
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Groningen
    04 maart om 22:31
    442: Twan Moes
    Kandidaat raadslid voor ChristenUnie te Stadskanaal
    04 maart om 23:38
    443: R. Laan
    Kandidaat raadslid voor SP te schouwen-duiveland
    05 maart om 00:38
    444: Dity Zuidwijk-van Lenthe
    Kandidaat raadslid voor CDA te Brummen
    05 maart om 07:38
    445: Olaf Buteijn
    Kandidaat raadslid voor CDA te Reimerswaal
    05 maart om 07:40
    446: Frédérique Kuijpers
    Kandidaat raadslid voor Progressief Alkmaar te Alkmaar
    05 maart om 21:49
    447: Matt Delahaij
    Kandidaat raadslid voor Progressief Alkmaar te Alkmaar
    05 maart om 21:32
    448: Eveline Stam
    Kandidaat raadslid voor De Heemsteedse VVD te Heemstede
    06 maart om 12:17
    449: Hans Boudewijn
    Kandidaat raadslid voor De Heemsteedse VVD te Heemstede
    06 maart om 12:17
    450: Vanessa Storm
    Kandidaat raadslid voor VVD te Heemstede
    06 maart om 13:56
    451: Eva Vesseur
    Kandidaat raadslid voor Volt te Amsterdam
    06 maart om 13:11
    452: John Wulfers
    Kandidaat raadslid voor VVD te Heemstede
    06 maart om 13:20
    453: Tomas Friedhoff
    Kandidaat raadslid voor Heemsteedse VVD (#8) te Heemstede
    06 maart om 16:22
    454: Lia van den Berghe
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Velsen
    06 maart om 21:27
    455: Tino Schouten
    Kandidaat raadslid voor VoorBaarn te Baarn
    06 maart om 22:10
    456: Sander Smeets
    Kandidaat raadslid voor D66 te Velsen
    07 maart om 11:20
    457: Keren Hirsch
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Amsterdam
    07 maart om 21:47
    458: Michel Verkouter
    Kandidaat raadslid voor CDA te Sluis
    08 maart om 16:54
    459: Angela Boeije
    Kandidaat raadslid voor CDA te Sluis
    08 maart om 18:36
    460: Nathali van Oort-Hooijer
    Kandidaat raadslid voor Lokaal Veenendaal te Veenendaal
    09 maart om 08:37
    461: Marloes Hofstede
    Kandidaat raadslid voor Progressief Altena te Altena
    09 maart om 10:58
    462: Klaas de Zwaan
    Kandidaat raadslid voor D66 te Vijfheerenlanden
    09 maart om 11:10
    463: Koen Kegel
    Kandidaat raadslid voor D66 Vlaardingen te Vlaardingen
    09 maart om 12:48
    464: Bert van Nieuwenhuizen
    Kandidaat raadslid voor D66 te Vlaardingen
    09 maart om 12:03
    465: Sjors Stuurman
    Kandidaat raadslid voor D66 te Vlaardingen
    09 maart om 12:09
    466: Marianne Rots
    Kandidaat raadslid voor D66 te Vlaardingen
    09 maart om 12:34
    467: Neill Voorburg
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks Vlaardingen te Vlaardingen
    09 maart om 13:49
    468: Stefanie Solleveld
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Vlaardingen
    09 maart om 14:41
    469: Tim Kliphuis
    Kandidaat raadslid voor Democraten Hilversum te Hilversum
    09 maart om 16:30
    470: Eline Gumbert
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Haarlemmermeer
    09 maart om 16:56
    471: Degives Mas
    Kandidaat raadslid voor Democraten Hilversum te Hilversum
    09 maart om 16:05
    472: Thomas Uittenbogaard
    Kandidaat raadslid voor VHL-Lokaal te Vijfheerenlanden
    09 maart om 16:40
    473: S. Barnstijn
    Kandidaat raadslid voor DH te Hilversum
    09 maart om 16:48
    474: J.C.A van den Berg
    Kandidaat raadslid voor VHL-LOKAAL te Vijfheerenlanden
    09 maart om 16:18
    475: Monique van den Broek
    Kandidaat raadslid voor VHL Lokaal te Vijfheerenlanden
    09 maart om 17:22
    476: Theo van Bruggen
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te De Fryske Marren
    09 maart om 17:03
    477: Sandra Debby Gracia de Lima
    Kandidaat raadslid voor D66 Vijfheerenlanden te Vijfheerenlanden
    09 maart om 17:53
    478: Pascalle van Hemert
    Kandidaat raadslid voor D66 te Vijfheerenlanden
    09 maart om 18:53
    479: Anne Merkuur
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te De Fryske Marren
    10 maart om 12:14
    480: Jaap Breur
    Kandidaat raadslid voor D66 te Vijfheerenlanden
    10 maart om 13:32
    481: Jeroen Weyers
    Kandidaat raadslid voor PvdA te VALKENSWAARD
    10 maart om 16:18
    482: John Huf
    Kandidaat raadslid voor Beter voor Vlaardingen te Vlaardingen
    10 maart om 19:20
    483: Foppe Haarsma
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te De Fryske Marren
    11 maart om 09:36
    484: Marike Uilenreef
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te De Fryske marren
    11 maart om 09:23
    485: Wouter de Reus
    Kandidaat raadslid voor ChristenUnie-SGP te Vlaardingen
    11 maart om 11:37
    486: Jorien Geerdink
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Almelo
    11 maart om 13:40
    487: Krischan Hagedoorn
    Kandidaat raadslid voor PvdA te De Bilt
    11 maart om 14:28
    488: Dick Kuin
    Kandidaat raadslid voor Absoluut Aalsmeer te Aalsmeer
    11 maart om 14:21
    489: Greta Holtrop
    Kandidaat raadslid voor Absoluut Aalsmeer te Aalsmeer
    11 maart om 15:59
    490: Audrey Kruiniger
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te De Bilt
    12 maart om 22:49
    491: Andra Eisink-Weg
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Berkelland
    13 maart om 17:50
    492: Danielle Prent Bouten
    Kandidaat raadslid voor Absoluut Aalsmeer te Aalsmeer
    13 maart om 18:51
    493: Ocker Ghering
    Kandidaat raadslid voor D66 te Vlissingen
    13 maart om 19:25
    494: Azad Toguc
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Vlissingen
    13 maart om 20:43
    495: Peter Paul Lippinkhof
    Kandidaat raadslid voor D66 te Voorschoten
    13 maart om 20:10
    496: Miriam Jansen-Greiving
    Kandidaat raadslid voor Gemeente Belangen te Voorst
    13 maart om 22:46
    497: Patty Wijnen-Lunenburg
    Kandidaat raadslid voor D66 te Voorschoten
    13 maart om 22:04
    498: Esther Mieremet
    Kandidaat raadslid voor D66 te Voorschoten  
    13 maart om 23:34
    499: Frances Oreel
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Vlissingen
    14 maart om 11:58
    500: Marleen Persoon
    Kandidaat raadslid voor Voorschoten Lokaal te Voorschoten
    14 maart om 16:34
    501: Hans Rasch
    Kandidaat raadslid voor Voorschoten Lokaal te Voorschoten
    14 maart om 16:40
    502: Geert-Jan van den Ende
    Kandidaat raadslid voor Kandidaat raadslid voor Voorschoten Lokaal te Voorschoten
    14 maart om 17:33
    503: Herbert Cappon
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Vlissingen
    14 maart om 17:45
    504: Hein Versluis
    Kandidaat raadslid voor PvdA te Vlissingen
    14 maart om 20:17
    505: rogier van meggelen
    Kandidaat raadslid voor Voorschoten Lokaal te Voorschoten
    14 maart om 22:54
    506: Marjolijn Veenstra
    Kandidaat raadslid voor Partij voor de Dieren te Almere
    15 maart om 08:01
    507: Hans Mulder
    Kandidaat raadslid voor VVD Wassenaar te Wassenaar
    16 maart om 12:35
    508: Elske Beintema
    Kandidaat raadslid voor Raadslid GroenLinks te Opsterland
    17 maart om 20:48
    509: Bart van Kerkvoort
    Kandidaat raadslid voor CDA te Simpelveld
    21 maart om 14:25
    510: Mees Hillenbrink
    Kandidaat raadslid voor VENRAY Lokaal te Venray
    23 maart om 14:29
    511: Ruud Kootker
    Kandidaat raadslid voor Burgerbelangen Amstelveen te Amstelveen
    26 maart om 13:31
    512: Gerhard Benneker
    Kandidaat raadslid voor Voor de Dorpen te Maashorst
    25 mei om 22:37
    513: Sebastiaan Diepeveen
    Kandidaat raadslid voor Groenlinks te Delft
    26 mei om 11:11
    514: Rinske Wessels
    Kandidaat raadslid voor GroenLinks te Delft
    26 mei om 14:33
    515: Cheraldine F. Osepa
    Kandidaat raadslid voor Raadslid GroenLinks Delft te Delft
    26 mei om 17:02